Новости и события

06.02.2019
Источник: УкрОборонПром

БРЕМ "Лев" та ГПМ-72, 100% завантаженість та 950 млн. грн замовлень на 2019 рік

БРЕМ "Лев" та ГПМ-72, 100% завантаженість та 950 млн. грн замовлень на 2019 рік
ДП "Львівський бронетанковий завод", що входить доскладу ДК "Укроборонпром", готовий до виробництва нової броньованоїремонтно-евакуаційної машини БРЕМ "Лев" та пожежного танку ГПМ-72.Перші зразки БРЕМ включені у проект Державного оборонного замовлення на 2019рік.

Водночас, у рамках ДОЗ та інших замовлень, підприємствоотримало завдання з ремонту основних бойових танків та виготовлення іншихспеціальних броньованих машин на потребу Збройних Сил України та іншихзамовників. Це дозволило на 100% завантажити виробничі потужності підприємства,яке забезпечує роботою понад 700 фахівців.

"Підприємством на 2019 рік підписано контрактів назагальну суму 850 млн грн з Міністерством оборони та ще на 100 млн грн зіноземним замовником. Тобто майже на мільярд гривень ми отримали живіконтракти, за якими ми вже працюємо. Загалом мова йде про понад 70 одиницьбронетехніки у 2019 році", – повідомив директор "Львівськогобронетанкового заводу" Віктор Андрощук.

Це стало можливим завдяки освоєнню виробництва, модернізаціїта ремонту нових зразків бронетехніки, зокрема, концентрації зусиль щодоосвоєння ремонту та виготовлення спеціальних машин БРЕМ, БТС, ГПМ та освоєннюремонту основного бойового  танку Збройних Сил України Т-64.

Наприклад, БРЕМ "Лев" був розроблений львівським підприємствому ініціативному порядку за власні обігові кошти. У минулому році він успішнопройшов визначально-відомчі випробування та допущений до експлуатації уЗбройних Силах України.

frameborder="0" allowfullscreen="allowfullscreen">

БРЕМ, що створена на базі Т-72, призначена для евакуації табуксирування несправної, пошкодженої гусеничної та колісної військової технікив умовах бойових дій. БРЕМ "Лев" може евакуйовувати вантажі з масоюдо 100 т., а вантажопідйомність кранової установки становить 12 т. Оснащеннямашини також дозволяє проводити зварювальні роботи та різку металу у польовихумовах та перевозити до 1,5 т. вантажів на зовнішній платформі. Це дає екіпажу"Лева" можливість виконувати повний перелік робіт з поточного тасереднього ремонту бронетехніки в польових умовах.   

 

У свою чергу, пожежний танк ГПМ-72, який також був створенийза власної ініціативи та власним коштом "Львівського бронетанковогозаводу", призначений для проведення аварійно-рятувальних робіт на складах,арсеналах, базах зберігання вибухонебезпечних виробів.

ГПМ-72 оснащений пожежною цистерною, місткість якої складає20 т, сучасним пожежним насосом і лафетом, за допомогою яких можливо гаситипожежу на відстані до 100 метрів. Машина має підвищену прохідність та захистекіпажу від ураження різними типами боєприпасів та вогню. Для цьогорятувальники захищені 30-мм бронею, у кабіні встановлена фільтровентиляційнаустановка, також реалізовано облив кабіни корпусу для зниження її температури.

 

У минулому році ГПМ-72 успішно пройшла визначально-відомчівипробування, допущена до експлуатації та вже працювала на ліквідаціїнадскладних пожеж, зокрема у Калинівці. 

Зазначимо, що у 2018 році підприємство випустило продукції на700 млн грн та сплатило 80 млн грн податків до Держбюджету. Разом ізскороченням адміністративного апарату заводу, це дозволило підняти середнюзарплатню на підприємстві до 11 954 грн, що перевищує середній показник поЛьвівський області. Окрім того, з 1 січня 2019 заробітну плату збільшено ще на20 %, а це значить, що для висококваліфікованих робітничих професій, наприклад,зварювальників та слюсарів, заробітна плата становитиме  близько 20 000гривень на місяць.

Читайте также

Отправить запрос
Все поля - обязательные