Новини та події

26.07.2018
Джерело: РНБО України

На Гончарівському полігоні ЗСУ відбулися комплексні випробування боєприпасів та нової зброї українського виробництва

На Гончарівському полігоні ЗСУ відбулися комплексні випробування боєприпасів та нової зброї українського виробництва
По словам О. Турчинова, за рішенням РНБО України у найкоротші терміни в країні було розпочато виробництво боєприпасів, які раніше не вироблялися в нашій державі.

"Відбулася важлива фаза випробувань найбільш дефіцитних 152-мм снарядів, а також 60-мм мін для нових українських мінометів", - повідомив Секретар РНБО України, додавши, шо на полігоні також відбулися випробування двох модифікацій 60-мм та двох модифікацій 82-мм мінометів, а також "перевірка безпекових характеристик під час ведення вогню зі 120-мм мінометів".

Окрім того, Секретар РНБО повідомив, що під час випробувань усі балістичні характеристики перевірялися "сучасним унікальним комплексом - мобільною радарною системою траєкторних вимірювань". "Її унікальність полягає в тому, що вона може з великою точністю відслідковувати траєкторію не тільки снаряду, міни чи ракети, а навіть кулі", - додав він.

О. Турчинов також наголосив, що боєприпаси та артилерійська зброя, які випробовувалися, "виробляються як державними, так і приватними підприємствами, що дозволяє в межах прозорої конкуренції як покращувати їх якість, так і, відповідно, зменшувати їх вартість".

"Хочу підкреслити, що всі випробування пройшли успішно. Українська зброя та боєприпаси показали відповідність заданим характеристикам та найближчим часом будуть взяті на озброєння ЗСУ, що значно посилить вогневу спроможність нашої армії", - підсумував Секретар РНБО України.

Читати ще

Отправить запрос
Все поля - обязательные