Новини та події

29.05.2019
Джерело: УкрОборонПром

На "Заводі імені В.О. Малишева" призначено нового генерального директора

На "Заводі імені В.О. Малишева" призначено нового генерального директора
Новому гендиректору заводу, який приступить до обов’язків 30 травня 2019 року, поставлено завдання продовжити оновлення та модернізацію виробництва, забезпечити завантаження потужностей. Серед пріоритетів – забезпечити вчасну виплату заробітної плати та гарантувати дотримання належних соціальних стандартів для трудового колективу.

Олександр Чурсін – має значний досвід роботи у бронетанковій галузі.  До призначення генеральним директором "Заводу ім. Малишева", займав посаду директора Дивізіону бронетанкової техніки ДК "Укроборонпром", де координував діяльність майже двох десятків галузевих підприємств. Окрім цього, Олександр Чурсін має досвід роботи інженером-конструктором та головним інженером низки машинобудівних та науково-виробничих підприємств.

У Концерні переконані, що призначення О. Чурсіна дозволить більш ефективно використати науково-технічний та виробничий потенціал заводу.

Попереднього керівника підприємства Олександра Хланя, який виконував свої обов’язки із 30 травня 2016 року, звільнено з  посади у зв’язку із завершенням дії контракту.

Зазначимо, що ДП "Завод ім. Малишева" є одним із провідних підприємств бронетанкового кластеру "Укроборонпром" та спеціалізується на випуску та модернізації важкої і легкої бронетехніки.


Читати ще

Отправить запрос
Все поля - обязательные