Новини та події

07.03.2018
Джерело: ДК "Укроборонпром"

Для української армії готують нову партію танків Т-84

Для української армії готують нову партію танків Т-84

ДП "Завод ім. Малишева" та ДП "Харківськеконструкторське бюро з машинобудування імені О. Морозова" готують черговупартію основних бойових танків Т-84 для передачі до Збройних Сил України.Роботи, які проводять харківські підприємства, направлені на ремонт тамодернізацію бойових машин.

Для цього ДП "Завод ім. Малишева" провів ремонтчергової партії Т-84. Бойові машини пройшли процедури перевірки, відновленняабо повної заміни всіх основних вузлів та агрегатів.

Після цього танки були направлені на "ХКМБ ім.Морозова", де зараз проходять модернізацію. На Т-84 проводиться заміна електроннихсистем, в тому числі, встановлюються цифрові захищенні радіостанції. Такожзначну модернізацію проходить прицільний комплекс Т-84.

Завдяки цим заходам буде значно підвищено бойову ефективністьТ-84 за будь-яких умов погоди та часу доби, використання противником активнихабо пасивних перешкод на полі бою у радіо-, інфрачервоному та оптичномудіапазоні. 

Після проведення всіх робіт партія Т-84 буде направлена навипробування, які будуть проходити у присутності представників Міноборони.

Основний бойовий танк Т-84 знаходиться на озброєнні ЗбройнихСил України. Він оснащений 125-мм гарматою з автоматом заряджання, яка, в томучислі, здатна вести вогонь керованими високоточними протитанковими ракетами іздальністю знищення цілей біля 5 км. Завдяки 1200-сильному двигуну майже50-тоний Т-84 може розвивати швидкість до 70 км/год. За захист танку відповідаєнайсучасніший український динамічний захист та комплекс електроно-оптичноїпротидії від керованого озброєння.

Читати ще

Отправить запрос
Все поля - обязательные